درباره TGC
رویداد بین‌المللی Tehran Game Convention بزرگ‌ترین رویداد تجاری (B2B) صنعت بازی‌های رایانه‌ای در منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود. حضور ده‌ها سخنران مطرح، بیش از ۱۰۰ شرکت، ناشر بین‌المللی و بیش از ۲۳۰۰ فعال بازی‌سازی در این رویداد از سراسر نقاط دنیا، فرصت بزرگی را برای رشد بازی‌سازی و بزرگ‌تر شدن بازار در ایران و منطقه فراهم می‌آورد.این رویداد با همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ایران و مجموعه Game Connection فرانسه برگزار می‌شود.

برقراری ارتباط میان فعالان بازی‌سازی در ایران و منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا با ناشران و بازی‌سازان بین‌المللی در اروپا و آمریکا هدف اصلی این رویداد است.

مختصات صنعت بازی‌سازی در ایران، برای سرمایه‌گذاران و فعالان این حوزه بسیار جذاب است. وجود ده‌ها شرکت بازی‌سازی، هزاران بازی‌ساز با استعداد و البته بیش از ۲۳ میلیون گیمر، فرصت بزرگی را در اختیار ناشران و سرمایه‌گذاران بین‌المللی قرار می‌دهد تا با صنعت بازی ایران آشنا شوند و هم بازی‌های باکیفیت ایرانی را به بازارهای بین‌المللی عرضه کنند.

در نهایت این که، TGC می‌کوشد به‌عنوان مهم‌ترین و موثرترین رویداد علمی-تجاری صنعت بازی در منطقه ایفای نقش کرده و پل ارتباطی بین فعالان این صنعت در منطقه و سایر نقاط دنیا باشد.

بخش‌های  TGC

بخش تجاری (B2B AREA)
بخش تجاری TGC شامل غرفه‌ها و فضای قرار ملاقات تجاری می‌شود که در این فضا می‌توانید جهت انجام ملاقات‌های تجاری، معرفی محصولات، خدمات و در نهایت انعقاد قرارداد بهره ببرید.

همایش
در بخش همایش یا کنفرانس TGC شاهد حضور سخنرانان بسیار مطرح از سراسر جهان هستیم. در TGC 2018 تعداد کنفرانس‌ها به ۸۰ سخنرانی افزایش یافته که نیمی از آن‌ها از کشورهای مختلف دنیا به TGC می‌آیند. محتوای بخش همایش رویداد در پنج موضوع اصلی زیر ارائه می‌شود:‌

فنی و برنامه‌نویسی
طراحی بازی
هنری
مدیریت پروژه
کسب و کار یا تجارت

دانشگاه صنعتی ارومیه به عنوان اولین دانشگاه در شمالغرب کشور قصد دارد برای اولین بار در این رویداد شرکت کند. به همین چهت انجمن علمی کامپیوتر و فناوری اطلاعات قصد دارد تیم بازی سازی دانشگاه صنعتی ارومیه را تشکیل دهد که در این رویداد و رویداد های بین المللی دیگر شرکت کرده و در آینده از همین تیم یک استودیوی بازی سازی تاسیس کند. لازم به ذکر است شرکت در این رویداد توسط دانشگاه صنعتی ارومیه به عمل خواهد آمد. همچنین برای پیوستن به تیم بازی سازی دانشگاه صنعتی ارومیه با اقای محمد فرهودی کیا( تلگرام : @mdx_737) هماهنگ کنید.


محمد فرهودی کیا

دانشجوی نرم افزار دانشگاه صنعتی ارومیه هستم ... در حوزه ی سخت افزار و مهندسی معکوس فعالیت می کنم. ایمیل : [email protected]

0 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *